Ventilátor s klipsem Mars Hydro

Ventilátor s klipsem Mars Hydro
 • Ventilátor s klipsem Mars Hydro
 • Ventilátor s klipsem Mars Hydro
 • Ventilátor s klipsem Mars Hydro

Nový ventilátor s klipsem od značky Mars Hydro nabízí 2 rychlosti ventilace, nastavitelný sklon hlavy a automatické kmitání, flexibilní cirkulaci vzduchu a ideální chlazení pro pěstování v pěstebních stanech. Ventilátor je také snadno přenosný díky jeho kompaktním rozměrům.

 • Celková velikost ventilátoru: 8,7 palce (22 cm)
 • Velikost lopatek: 6 palců (15 cm)
 • větrací proud 300-315 CFM
 • Volitelné otáčky: 1800 nebo 2100 ot./min.
Mars Hydro
V001
1 290 Kč
Počet
skladem

 
 

Nový ventilátor s klipsem od značky Mars Hydro nabízí 2 rychlosti ventilace, nastavitelný sklon hlavy a automatické kmitání, flexibilní cirkulaci vzduchu a ideální chlazení pro pěstování v pěstebních stanech. Ventilátor je také snadno přenosný díky jeho kompaktním rozměrům. Větrací lopatky ventilátoru jsou profesionálně vyvážené pro plynulejší chod a rovnoměrné proudění vzduchu. Tento ventilátor spotřebovává pouze 30 wattů.

 • Celková velikost ventilátoru: 8,7 palce (22 cm)
 • Velikost lopatek: 6 palců (15 cm)
 • větrací proud 300-315 CFM
 • Volitelné otáčky: 985, 1571 nebo 2181 ot./min.

Ventilátor s klipsem pro pěstování rostlin je vybaven integrovanou sponou, která se dokonale přizpůsobí všem velikostem tyčí pěstebního stanu od 0,6 do 0,9 palce (16mm-22mm) s pevným úchopem, aby zajistila bezpečné vertikální umístění, které nikdy neklouzne ani nespadne z tyče stanu.

Klipy ventilátoru jsou otočné o 80°, takže ventilátor se automaticky pohybuje dolů a nahoru v rozmezí 80°, což umožňuje kompletní oběh vzduchu. Ventilátor zůstává v určité poloze díky malé páčce na zadní straně a udržuje proudění vzduchu pod určitým úhlem. Ventilátor nabízí volby pro nastavení oběhu a chlazení: Automatické otáčení a fixace ventilátoru.

Mechanismus s otočnou hlavou ventilátoru Mars Hydro s klipsem umožňuje nastavení úhlu hlavy pomocí knoflíku, který poskytuje rozsah sklápění o 100°, čímž směruje proud vzduchu v pěstebním stanu pro rostliny a to všech růstových stádií.

Ventilátor Mars Hydro s klipsem poskytuje vynikající chladicí výkon s nízkou hladinou hluku díky využití pokročilého EC motoru. Tento ventilátor je dostatečně tichý, aby se dal použít jak pro pěstování rostlin, tak i pro běžné denní použití.

Síťová mřížka ventilátoru je odnímatelná, což umožňuje snadné čištění větracích lopatek. Stačí otevřít mřížku ventilátoru a odstranit nečistoty.

Jsme oficiální distributoři svítidel MARS HYDRO pro ČR a SR.

Nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis.

Prodloužená záruka 3 roky!

ce                                            garance_kvality                                            rohs


Výrobce tohoto svítidla je na trhu již od roku 2009. Všechny produkty prochází 
pečlivým testováním týmem odborníků a jsou tak zárukou nejvyšší kvality
.LED technologie začíná být pro pěstování stále žádanější a postupně nahrazuje klasické sodíkové výbojky. Máme mnoho vracejících zákazníků, kteří si tyto cenově dostupná LED svítidla velice oblíbili.
Připravujeme tedy pro Vás sekci Reference a Testy LED svítidel.

Pro jakékoliv informace či množstevní slevy nás neváhejte kontaktovat. 

Příslušenství